— Posted in sklep internetowy

Sklep online przynoszący zyski i to po przystępnej cenie

Obecnie posiadanie sklepu internetowego to podstawa, jeśli liczymy na dotarcie do szerokiego grona odbiorców ze swoją ofertą. Reklama w Internecie jest dźwignią handlu, dzięki której można wypromować markę i zwiększyć zyski ze sprzedaży usług czy produktów. Pozostaje jednak kwestia założenia sklepu online. Można posłużyć się gotowymi szablonami, zlecić wykonanie sklepu specjaliście czy też zamówić sklep internetowy w abonamencie. W przypadku tej ostatniej opcji otrzymujemy kompleksowy i gotowy produkt w przystępnej cenie. Czy warto więc postawić na sklep z hostingiem?

Czy warto zdecydować się na sklep na abonament?

Sklepy online na abonament cieszą się coraz większym uznaniem. Na ich korzyść przemawia przede wszystkim możliwość zaoszczędzenia niemałych pieniędzy. Zamiast przeznaczać większą część budżetu na stworzenie strony www, warto przeznaczyć ją na działania marketingowe i rozwój firmy. Na to właśnie możemy liczyć, decydując się na sklep w abonamencie. Co miesiąc płacimy kilkadziesiąt złotych, a w zamian otrzymujemy gotowy sklep online, który natychmiast zaczyna dla nas zarabiać. Można też liczyć na sprzedaż wielokanałową, czyli na możliwość dodania integracji oraz dodatkowych funkcjonaliści i wszystko to jest wliczone w cenę abonamentu. Do dyspozycji są także najróżniejsze szablony w RWD i wersja mobilna sklepu.

Co przykładowo może znaleźć się w pakiecie sklepu online na abonament?

Decydując się na sklep internetowy w abonamencie, można liczyć miedzy innymi na szablony RWD, hosting sklepu, certyfikat SSL, kilka skrzynek e-mail i administratorów, większą liczbę języków i walut, integrację sklepu z Allegro, płatność online, darmowe przeniesienie sklepu, wsparcie techniczne, mini księgowość, dużą powierzchnię dyskową na pliki, newsletter, powiadomienia o niskich stanach magazynowych, rabaty, wyświetlanie cen netto, generowanie ofert w formacie PDF, monitorowanie porzuconych koszyków oraz na raport sprzedaży. Z całą pewnością można liczyć na ciekawe dodatkowe usługi i moduły, dzięki czemu można dopasować ofertę do swoich indywidualnych potrzeb, oczekiwań i możliwości finansowych. Warto także sprawdzić opinie aby przekonać się co mówią o tym rozwiązaniu aktywni przedsiębiorcy.


Go on, Add your Voice!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *